Parownica do podłóg drewnianych

Ottimo Cosmo – parownica

System Czyszczenia Parą – małe biura wyposażone w odkurzacz centralny, mieszkania, domki jednorodzinne.

Ottimo Cosmo Plus – parownica/detergent

System Czyszczenia Parą z możliwością zastosowania detergentu – pomieszczenia, w których znajduje się uciążliwy brud, małe biura wyposażone w odkurzacz centralny, mieszkania, domki jednorodzinne.

Ottimo Medical Profi Power – parownica/zasysanie/detergent

Profesjonalne rozwiązanie dla Służby Zdrowia – szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie.

Ottimo Profi Dent – parownica/hydro-jet

Dla stomatologów i protetyków.

Ottimo Strong – parownica

System Czyszczenia Parą z możliwością zastosowania wózka transportowego, biura, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sklepy spożywcze, piekarnie, przemysł hotelarski i turystyczny, firmy remontowe i sprzątające.

Ottimo Profi Max – parownica/zasysanie/detergent

System Czyszczenia Parą o wydajności profesjonalnej – firmy remontowe i sprzątające, myjnie samochodowe, branża hotelarska, gastronomiczna i turystyczna.

Ottimo Profi Max Premium parownica/zasysanie/detergent

System Czyszczenia Parą o wydajności profesjonalnej – firmy remontowe i sprzątające, myjnie samochodowe, branża hotelarska, gastronomiczna i turystyczna.

Ottimo Profi Max Mini parownica/hydro-jet/detergent

System Czyszczenia Parą z możliwością zastosowania detergentu i spłukiwania gorącą wodą – biura, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sklepy spożywcze, piekarnie, przemysł hotelarski i turystyczny, firmy remontowe i sprzątające, warsztaty i szeroko pojęty przemysł.

Ottimo Industry – parownica/zasysanie/detergent

System Czyszczenia Parą o wydajności przemysłowej z możliwością zasysania i dozowania detergentu – firmy remontowe i przemysł metalurgiczny, włókienniczy, samochodowy i spożywczy, myjnie samochodowe.

Ottimo Industry Medium – parownica/zasysanie/detergent

System Czyszczenia Parą o wydajności przemysłowej z możliwością zasysania i dozowania detergentu – firmy remontowe i przemysł metalurgiczny, włókienniczy, samochodowy i gastronomiczny – utrzymanie ruchu.