Dezynfekcja suchą parą zabija 99.9% bakterii, grzybów i roztoczy

Jedną z wielu, a być może największą, zaletą stosowania suchej pary pod odpowiednim ciśnieniem jest wpływ wysokiej temperatury na bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i inne drobne organizmy. Dezynfekcja suchą parą, bez potrzeby stosowania drogich, specjalistycznych preparatów chemicznych, w sposób wysoce skuteczny i ekonomiczny niszczone i zabijane są wszelkiego rodzaju drobne organizmy.

Pluskwy oraz wszelkiego rodzaju roztocza giną przy temperaturze 60 °C, natomiast temperatura w kotle parownicy sięga 180 °C, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie niechciane, drobne organizmy znikną z czyszczonych powierzchni. Ponadto sucha para podana pod wysokim ciśnieniem jest w stanie dotrzeć w najgłębsze zakamarki czy to mebli drewnianych, czy tapicerowanych, które są najczęściej ich siedliskiem.

Dodatkowo możemy się poszczycić posiadaniem w naszej ofercie urządzenia OTTIMO MEDICAL PROFI POWER, które posiada unijny certyfikat medyczny i jest z powodzeniem stosowany w wielu szpitalach i innych obiektach medycznych.

Zobacz produkt – Medical Profi Power