Serdecznie witamy na stronie firmy OTTIMO SYSTEMS,

na której znajdą Państwo szczegółowo zaprezentowane urządzenia do profesjonalnego czyszczenia parą.
Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1997 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy środków do czyszczenia trudnych zabrudzeń oraz systemu odnawiania i retuszu uszkodzonych powierzchni.
Parownice marki OTTIMO SYSTEMS charakteryzują się profesjonalnymi i przemysłowymi parametrami technicznymi oraz wysokim komfortem użytkowania. Wszystkim posiadaczom naszych myjek parowych gwarantujemy wsparcie techniczno-serwisowe oraz doradztwo użytkowania i doboru specjalistycznych akcesoriów.

Nasze urządzenia parowe skierowane są dla przemysłu, firm oferujących usługi czyszczenia, dla branży medycznej, gastronomicznej, hotelarskiej, samochodowej oraz do zastosowań w gospodarstwach domowych.

Nie wszystkie parownice które posiadamy w ofercie są zaprezentowane na naszej stronie, ponieważ często (zwłaszcza myjki parowe zasilane prądem trójfazowym z przeznaczeniem dla przemysłu) realizujemy zamówienia indywidualne z uwzględnieniem parametrów i akcesoriów wskazanych przez klienta.

W dziale PRODUKTY, po wybraniu konkretnego urządzenia, można zobaczyć krótkie filmy prezentujące ich możliwości. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Jeśli chcą się Państwo przekonać o skuteczności oferowanych przez nas urządzeń parowych, zachęcamy do kontaktu z naszymi DORADCAMI.