Czyszczenie samochodu parownicą

Urządzenia parowe doskonale sprawdzają się w myjniach samochodowych, warsztatach i zakładach wulkanizacyjnych, dzięki fenomenalne właściwości suchej pary podawanej pod wysokim ciśnieniem i wzmocnionej użyciem detergentu z jednoczesnym zasysaniem nieczystości.  Nic dziwnego więc, że użycie profesjonalnych urządzeń parowych w branży samochodowej wzrasta niezwykle szybko.

Te, spośród myjni samochodowych, które stosują urządzenia marki OTTIMO (szczególnie OTTIMO PROFI MAX, OTTIMO PROFI MAX PREMIUM), mogą się poszczycić wyjątkową jakością świadczonych usług. Dzięki użyciu gorącej, sprężonej pary wnętrze samochodu jest naprawdę czyste, a ponadto zdezynfekowane.

Używając gorącej pary pozbywamy się brudu, szkodliwych alergenów oraz wszelkich nieprzyjemnych zapachów w czyszczonych pojazdach. Para dociera we wszystkie szczeliny i trudno dostępne miejsca. Po takim sprzątaniu kierowca poczuje się w swoim samochodzie niezwykle komfortowo.

Używając urządzeń OTTIMO można jednocześnie zasysać zabrudzenia i podawać dezynfekującą parę. W przypadku szczególnie uporczywego brudu na tapicerce, istnieje możliwość wzmocnienia działania pary przy pomocy detergentu, co jeszcze bardziej usprawnia czynność prania.

Wysoka temperatura i ciśnienie to także świetny sposób by do czystości doprowadzić samochód z zewnątrz. Szybko i bez wysiłku umyć można kołpaki, czy miejsca zabrudzone martwymi owadami. Pracę ułatwi szeroki wachlarz końcówek nakładanych na wąż ssąco- parowy. Dodatkową zaletą czyszczenia parowego, jest znacznie krótszy czas schnięcia tapicerek i dywaników (w porównaniu z tradycyjnymi metodami).

Pranie, odkurzanie, dezynfekcja – wszystko to, przy pomocy jednego tylko urządzenia – OTTIMO PROFI MAX. Czyszczenie całego samochodu jeszcze nigdy nie było tak dokładne i szybkie!